GetParts.pl – najlepsza oferta na rynku części samochodowych

0
2199
najlepsza oferta na rynku części samochodowych

Poruszając się po polskich drogach, chcemy mieć pewność, że korzystamy z bezpiecznego źródła transportu. Regularny przegląd auta, to nie tylko wymóg narzucany przez państwo, ale przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa. Wsiadając za kierownicę samochodu, odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również swoich najbliższych i innych uczestników ruchu drogowego.   

Szeroki wybór asortymentu

Szeroki wybór asortymentu to nieodzowny element dobrze prowadzonego sklepu. GetParts.pl oferuje swoim klientom różnorodność produktów. Intuicyjna wyszukiwarka umożliwia bezproblemowe znalezienie artykułu dopasowanego do naszego modelu auta. Wystarczy tylko wprowadzić takie parametry, jak marka, model czy typ pojazdu. 

W ofercie GetParts.pl możemy znaleźć całą gamę produktów do samochodów. Począwszy od żarówek po oleje i płyny, a także akumulatory, wycieraczki, kosmetyki do pielęgnacji auta, czy wyposażenie wnętrza. Oczywiście głównym asortymentem sklepu są takie przedmioty, jak amortyzatory, opony oraz narzędzia specjalne. Co więcej, na wszystkie produkty w GetParts.pl przysługuje darmowa, szybka wysyłka i 14 dni na zwrot. 

Najlepsi producenci 

GetParts.pl zdaje sobie sprawę, jak istotnym czynnikiem jest nasze bezpieczeństwo na drodze. Nic więc dziwnego, że w asortymencie sklepu możemy znaleźć części od najlepszych producentów. Bosch, Centra, Febi czy Beru to tylko nieliczne przykłady z oferowanych przez GetParts.pl wytwórców. Co więcej, regularnie oferujemy zniżki cenowe na różnego rodzaju artykuły. Informacje, jakie przedmioty są objęte w danej chwili rabatem, znajdziesz w zakładce promocje. 

Warto jednak nadmienić, że nie zawsze warto kierować się ceną. Kupując części do samochodu, o ile nie zlecimy tego zadania mechanikowi, który będzie przeprowadzał prace remontowe w naszym aucie, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. 

Po pierwsze, jak eksploatujemy pojazd. Po drugie, na jakich nawierzchniach się poruszamy. Po trzecie, ile kilometrów rocznie przebywamy. Tak więc wybór odpowiedniej części ma ogromne znaczenie. Czasami nie warto inwestować w najdroższe części, zwłaszcza jeśli rocznie przemieszczamy się tylko kilka tysięcy kilometrów na powierzchniach, które nie narażają naszego zawieszenia na uszkodzenia. Nie znaczny to jednak, że mamy decydować się na najtańsze produkty niesprawdzonych firm. Wielokrotnie bywa, że zakupiony z najniższej półki cenowej przedmiot jest tylko pozorną oszczędnością. Szybsze zużywanie części wynikające z gorszej jakości materiałów zmusza nas do częstszych napraw. Jeśli nie potrafimy sami wymienić uszkodzonego elementu, dochodzą jeszcze dodatkowe koszty robocizny w zakładzie mechanicznym. 

Jeśli potrzebujesz fachowej porady specjalistów, zapraszamy do rozmowy za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt, osobiście kierując się pod adres: ul. Wilczyńskiego 6c lok. 31, Olsztyn (województwo warmińsko-mazurskie), za pomocą e-maila: kontakt@getparts.pl lub pod numerami telefonu: 89 300 00 99, 530 760 086, 530 718 008 lub 509 635 416.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ