Usługi kurierskie w dobrej cenie

0
1645

W przypadku usług kurierskich, jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze konkretnej oferty jest cena. To szczególnie ważny czynnik w przypadku dużych i ciężkich przesyłek lub przesyłek specjalnych o niestandardowych gabarytach. 

Wszystkie ceny jak na dłoni

Na rynku usług kurierskich funkcjonuje wiele firm specjalizujących się w tego typu usługach. Każda z nich oferuje zróżnicowany wachlarz usług, a także różne ceny w zależności od gabarytu przesyłki, jej wagi oraz miejsca docelowego wysyłki. Korzystając z usług kurierskich na co dzień, klienci często stają przed dylematem, którego kuriera wybrać? Czy niska cena usługi odbije się na jakości serwisu? Dobrym rozwiązaniem jest nowoczesna i alternatywna platforma logistyczna, jaką jest firma Epaka.pl. Funkcjonująca na rynku od prawie dziesięciu lat oferuje swoim klientom szeroki wybór usług kurierskich świadczonych przez czołowych światowych liderów tej branży, jak chociażby DHL, UPS, DPD, FedEx, Inpost, a także Poczta Polska. Korzystając z platformy Epaka.pl otrzymujemy bardzo funkcjonalne i sprawnie działające narzędzie, za pośrednictwem którego możemy szybko porównać ceny różnych kurierów bez potrzeby odwiedzania strony każdej z firm. Zaoszczędzamy w ten sposób cenny czas, a oferowane przez Epaka.pl ceny są często bardziej atrakcyjne.

Epaka.pl – Tani kurierzy

Epaka.pl to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające klientom korzystanie z ofert najlepszych światowych firm kurierskich za pośrednictwem jednej platformy. To doskonałe rozwiązanie dedykowane szczególnie do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy korzystają z usług kurierskich i pocztowych na co dzień. Epaka.pl oferuje atrakcyjne warunki stałej współpracy, polegające między innymi na rozliczaniu za faktycznie wykonane usługi (brak abonamentów, rozliczanych niezależnie od ilości wykonanych wysyłek w miesiącu). Epaka.pl to nowoczesna platforma logistyczna nieustannie się rozwijająca i poszerzająca swoją ofertę o możliwość wysyłki paczek do nawet najbardziej odległych zakątków świata. Oprócz platformy internetowej firma oferuje swoim klientom również ponad 150 stacjonarnych placówek na terenie całej Polski, obsługując codziennie tysiące klientów.

Najważniejszą zaletą platformy wysyłkowej Epaka.pl jest jednak oferowana niska cena. Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi firmami kurierskimi, oferowane ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów, a sam system rozliczeń niezwykle sprawny i wygodny dla przedsiębiorców.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ