Bezpieczny kombinezon na motocykl

0
2638

Na rynku możemy znaleźć dużo różnych kombinezonów do jazdy motorem. Każdy model różni się nie tylko fasonem, kolorystyką, ale także swoimi właściwościami. Często jest tak, iż kombinezon, który jest bezpieczny podczas jazdy, waży o wiele za dużo lub też jest nieprzepuszczalny, co skutkuje uczuciem bliskim wyjścia z sauny. Z kolei kombinezony, które przepuszczają powietrze, często mało nas chronią podczas ewentualnego upadku. Wówczas więc zamieniamy własne bezpieczeństwo na większy komfort w czasie podróży.

Inaczej jest w przypadku kombinezonu Dainese, który oprócz gwarancji pełnego bezpieczeństwa jest również przepuszczany przez powietrze. Naturalne materiały wysokiej jakości sprawiają, że w tym ubraniu czujemy się po prostu dobrze. Skóry bydlęce Tutu, charakteryzują się dużą wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia oraz zmienne warunki atmosferyczne, dodatkowo naturalna skóra posiada dużą elastyczność, sprężystość oraz wytrzymałość.

Ekologia na motorze

Jak wiemy, sam motor podczas jazdy spala spore ilości paliwa, które niezależnie od nas przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska. Decydując się zatem na kombinezon wykonany z materiałów naturalnych, wkładamy małą cegiełkę w ochronę środowiska naturalnego. Gdy świat pędzi coraz szybciej, warto zadbać o otaczającą nas przyrodę. Możemy to zrobić przy użyciu naturalnych produktów, które w procesie ich produkcji oraz w utylizacji nie zanieczyszczają środowiska. Jednym z nich jest kombinezon Dainese uszyty w modny sposób z naturalnej skóry. Ergonomiczny krój kombinezonu Dainese, który nie ogranicza ruchów podczas jazdy, umożliwia nam bezpieczniejszą i bardziej komfortową podróż.

Jazda motorem sport pełen wyzwań

Jazda motorem to sport wymagający od nas dużej świadomości posiadania odpowiedzialności za własne życie. Podczas jazdy w naszym organizmie wydziela się dużo adrenaliny, która czasami może wywołać zachowanie nie zawsze zgodne z rozsądkiem. Inwestując w dobrej jakości Włoski kombinezon Dainese robimy najlepszy krok w drodze do bezpieczeństwa. Kombinezon Dainese został tak zaprojektowany, aby w momencie kolizji w pełni amortyzować nasze ciało. Równomierne rozłożenie siły podczas upadku, chroni nas przed uszkodzeniem ciała. Technologia oparta na naturalnej budowie plastra miodu pozwala nam czuć się bezpiecznie podczas uprawiania naszego ulubionego sportu. Połączenie naturalnej skóry bydlęcej Tutu z nowymi materiałami takimi jak gore tex oraz osłonami ramion, barków i kolan wykonanych w nowych technologiach z lekkiego aluminium połączonych z materiałem kompozytowym, który posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa (EN 1621.1), pozwala czuć się nam w kombinezonie Dainese bezpiecznie i wygodnie.

Artykuł powstał we współpracy z https://lagunaseca.pl/pol_m_Odziez_Odziez-skorzana_Kombinezony-dwuczesciowe-33862.html

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ