Shoei gt-air – kask dla tęskniących za wiosną!

0
3873

Przed zakupem hełmu ważne jest, aby zrozumieć, że głowa jest najcięższą częścią ciała, a szyja jest tym, co utrzymuje ją w miejscu. Kiedy nałożysz kask od razu zauważysz, jak ważna jest równowaga. Przymierzając się do odświeżenia garderoby na wiosnę, każdy motocyklista musi przymierzyć wielu kasków, by zdać sobie sprawę z tego, o co w tym wszystkim chodzi. Konieczne jest dowiedzieć się jak najwięcej o równowadze każdego hełmu korzystając z wiedzy sprzedawców. Można też pójść na skróty i pokusić się o jeden konkretny model, który wyjaśnia to bez słów. Mowa o kasku Shoei GT Air.

Gotowi na wiosenną zmienność pogody z Shoei GT Air

Kask Shoei GT Air ma wystarczającą ilość wyściółki, aby zapewnić użytkownikowi maksymalną:

  • ochronę
  • równowagę.

Od razu można zauważyć, iż zgodnie z obietnicą producenta przepływ powietrza w tym kasku jest naprawdę dobrze skoordynowany. To ważne, bowiem na pewno każdy motocyklista ma świadomość, iż najlepszym sposobem na komfortową, długoterminową wycieczkę wraz ze świeżym powiewem wiosny jest posiadanie kasku, który ułatwia manewrowanie w wietrznych warunkach.

Co więcej, jest to naprawdę cichy kask – między innymi dzięki podbródkowej osłonie, która zapewnia idealne dopasowanie. Sporo motocyklistów wie coś na temat posiadania konieczności posiadania dodatkowych nauszników przeciwhałasowych. Po długiej podróży jednośladem z takimi zatyczkami w uszach niemalże pewnikiem jest konieczność krzyczenia i proszenia ludzi o powtórzenie tego, co mówili. Jeśli chodzi o Shoei GT-Air nie ma takiego problemu, bowiem zaletą tego kasku jest to, że tak naprawdę nie potrzebujesz żadnych wkładek przeciwhałasowych – jest tak cichy!

Shoei GT Air – bezpieczny widok na drogę i wiosenne pejzaże

Wewnętrzna osłona przeciwsłoneczna może wydawać się dziwną rzeczą w kasku, ale kiedy się do niej przyzwyczaisz, zrozumiesz, jaki to sprytny pomysł. Co więcej, jest to najlepsza funkcja dla osób o wrażliwych oczach. W Shoei GT Air możesz jeździć dłużej w wiosennym słońcu bez konieczności noszenia okularów przeciwsłonecznych.

Pas podbródkowy jest ważną cechą każdego hełmu. Problem pojawia się, gdy dostajesz taki, który jest za krótki lub źle wyprofilowany. Może to być bolesne i nieprzyjemne. Kask Shoei GT Air ma wystarczająco długie paski podbródka i dobrze wyściełane w porównaniu do innych kasków.

Dlaczego jeszcze Shoei GT Air?

  • Propozycja renomowanej marki;
  • EPS-liner system z wieloma gęstości;
  • 3D-centerpad, odłączany, zmywalny;
  • Wloty na czole i brodzie;
  • Powłoka Anti-Fog, odporna na zarysowania;
  • Wygodne otwieranie i zamykanie;
  • Zdolność do przenoszenia wilgoci.

Shoei GT Air – idealny strój na wojaże jednośladem

Idealny strój na wiosnę jest ładny i lekki. Dokładnie taki jak Shoei GT Air – wszakże nie został nazwany GT Air bez powodu! Właściwie nie czuć, że się go ma na głowie – w końcu jest to jeden z najlżejszych kasków na rynku. Można znaleźć lżejsze, ale ich cena proporcjonalnie również wzrasta – jeśli chodzi o Shoei GT Air prezentuje od doskonały stosunek ceny do jakości, a do tego jego jakość i design znacznie przeważają koszta.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ