Subaru równa się techniczna doskonałość

0
11098
Subaru równa się techniczna doskonałość

Pod względem dbałości o bezpieczeństwo nie ma sobie równych. Subaru jak żadna inna marka stawia na ochronę życia i zdrowia pasażerów oraz kierowców, nie zaniedbując przy tym innych elementów. To składa się na techniczną doskonałość, jaką sobą reprezentuje.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Japońska marka znana jest z nowoczesnych rozwiązań technicznych z zakresu bezpiecznej jazdy. Szczegółowy projekt zakłada dbałość o kierowcę oraz pasażerów zarówno przed i w trakcie jazdy, jak i po kolizji. Zapewnieniu komfortu i pewności za kółkiem służą nie tylko nowe technologie, ale także rozwiązania inżynieryjne. Serwis Subaru w trakcie wdrażania rozwiązań technicznych zadbał, aby samochód został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi opiniami ekspertów w tej dziedzinie. Tak powstają maszyny, dzięki którym na drodze można poczuć się po prostu bardziej komfortowo.                                      

Innowacje Subaru: sprawdzone i pewne

Konstrukcje nowoczesnych samochodów Subaru zostały oparte o przemyślane rozwiązania, które mają zapewnić komfort prowadzenia w każdym aspekcie. Mowa tu o takich pomysłach, które znane są branży motoryzacyjnej jako innowacyjne, w pełni odpowiadające wymogom w zakresie bezpieczeństwa. Stały napęd wszystkich kół Symmetrical All-Wheel Drive to jedno z nich.                                    

Na konstrukcję składa się silnik Boxer (w ułożeniu przeciwsobnym) oraz symetryczny układ napędowy. Przemyślana została w taki sposób, aby zapewnić maszynie pełną równowagę. Przyczepność, pewność prowadzenia, wygoda to tylko niektóre zalety takiego rozwiązania. W przeciwieństwie do innych układów napędowych, ten nie doprowadza do utraty stabilności podczas pokonywania zakrętów. Odpowiednio nisko osadzony silnik, wraz z obniżonym środkiem ciężkości, wzmacnia poczucie pewności za kółkiem, bez względu na nawierzchnię, po jakiej się poruszamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ