Skoda wyprzedaż rocznika 2019

0
1928
Skoda wyprzedaż rocznika 2019

Odliczyliśmy od dziesięciu w dół i z wielkim hukiem powitaliśmy rok 2020. Nadszedł czas zmian – również w branży motoryzacyjnej. Największe przedsiębiorstwa z całego świata ruszają z produkcją kolejnych tysięcy aut. Trzeba jednak zatroszczyć się o wystarczającą ilość miejsca w salonach samochodowych. W związku z tym rozpoczyna się również wielka wyprzedaż rocznika 2019. Jak wpływa to na oferty cenowe świeżo wyprodukowanych aut w przypadku marki Skoda? Jak zwykle czescy przedsiębiorcy nie zawodzą nas i wychodzą naprzeciw wszystkim miłośnikom marki, proponując niezwykle korzystne okazje cenowe. Czego zatem możemy się spodziewać?

Nie będzie dla nikogo zdziwieniem, że będą to przede wszystkim upusty. Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym roku nie są to byle jakie upusty. Przy zakupie jednego z najnowszych modeli Skody możemy zaoszczędzić nawet do czternastu tysięcy złotych! Naturalnie nie jest to wszystko. Dokonując zakupu modelu, który został wyprodukowany w zeszłym roku, otrzymujemy również pakiet przeglądów o łącznej wartości trzech tysięcy złotych. Koszt, który ponosimy w związku z tym nie wynosi nawet dziesięciu procent – ponieważ za ów pakiet płacimy jedynie 299 złotych. Pakiet ten umożliwia wizytę w autoryzowanym serwisie samochodowym Skody, gdzie najwyższej klasy mechanicy dokonają weryfikacji stanu technicznego naszego nowo zakupionego auta.

Zanim jednak odwiedzimy najbliższy salon samochodowy zapoznajmy się z bardzo szerokim wachlarzem możliwości, jaki przygotowali dla nas właściciele Skody. Mamy okazję zakupić oczywiście flagowe produkty marki – mowa o modelach Fabia oraz Octavia, naturalnie w ich najnowszej odsłonie. To jednak nie powinno nikogo zadziwić. Inne punkty, które są dostępne w ofercie również są bardzo interesujące. W wyprzedaży dostępne są modele SUPERB, KAMIQ, SCALA, KAROQ, a także KODIAQ – w każdej wersji, zarówno ze skrzynią sześciobiegową, jak i siedmiobiegową.

Wszelkie interesujące nas, szczegółowe informacje dotyczące oferty, sposobu zakupu oraz zapłaty, z całą pewnością znajdziemy na oficjalniej stronie internetowej marki Skoda. Jeśli nadal będą nas dręczyć wątpliwości lub po prostu będziemy chcieli poznać jeszcze więcej szczegółów, możemy poprosić wykwalifikowanego doradcę o kontakt. Zatrudnieni przez Skodę asystenci to wysokiej klasy specjaliści, posiadający obszerną wiedzę motoryzacyjną, a także zapoznani z każdym szczegółem oferty wyprzedaży na rok 2020. Kiedy zdecydujemy się na zakup, pozostaje w pobliżu naszego miejsca zamieszkania znaleźć jednego z autoryzowanych dealerów Skody. Podczas odwiedzin w salonie samochodowym będziemy mogli obejrzeć interesujące nas modele z bliska i ocenić poszczególne warianty. Jeśli z kolei mamy ochotę umówić się na jazdę próbną – nic nie stoi na przeszkodzie, aby przetestować wóz na drodze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ