Serpentynit do silnika – lepsza forma ceramiki

0
932
Serpentynit do silnika

Ciągły postęp w branży motoryzacyjnej wymaga także stałego ulepszania środków odpowiedzialnych za ochronę jednostki napędowej. Nowoczesne specyfikacje silników wymagają innowacyjnego podejścia do mieszanin, zwiększającego ich skuteczność. W produktach Mihel wykorzystaliśmy nanotechnologię, aby nadać naszym produktom pożądanych właściwości. Sprawdź jakie cechy wyróżniają oleje ceramiczne i dodatki Mihel.

Innowacyjna technologia wykorzystana w serpentynitach EP500

Wysoką skuteczność działania i doskonałą ochronę wszystkich podzespołów uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu nanotechnologii. Wykorzystując ten dział nauki, możemy nadawać naszym preparatom potrzebne właściwości już na poziomie cząsteczkowym. W ten sposób tworzymy nasze serpentynity EP500, które są innowacyjną metodą ochroną silnika przed tarciem – doskonale zabezpieczają i regenerują układy oraz wszystkie ich elementy przed zużyciem, zmniejszając ryzyko uszkodzenia i występowania awarii. Wykorzystując nanotechnologię, udało nam się stworzyć środki wyróżniające się doskonałymi właściwościami przewodności cieplnej. W ten sposób doskonale zabezpieczają i regenerują układy oraz wszystkie ich elementy przed zużyciem, co zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii

Oleje ceramiczne Mihel – sprawdzone formuły

Jeżeli mówimy o kompleksowej ochronie jednostki napędowej, nie możemy zapomnieć o wysokiej jakości oleju silnikowym – jest to podstawowy środek smarny, który niweluje szkodliwe tarcie wywołane wysokimi obciążeniami. Ceramiczne mikroskładniki zawarte w olejach Mihel rozkładają się w miejscach, w których dochodzi do nadmiernego tarcia, przylegając do uszkodzonej warstwy silnika, wyrównując i wygładzając powierzchnię poszczególnych metalowych elementów. Prowadzi to do lepszej pracy jednostki napędowej, chroni powierzchni znajdujące się w silniku przed zużyciem oraz wydłużają okres eksploatacji samochodu.

Oferta sklepu internetowego Mihel – zadbaj o swój pojazd razem z nami

Jeżeli pragniesz zapewnić swojemu pojazdowi maksymalną ochronę, sprawdź pełną ofertę na naszej stronie internetowej – Mihel. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz preparat spełniający zalecenia producenta Twojego samochodu. Nie stoimy w miejscu – cały czas udoskonalamy nasze formuły i przystosowujemy je do współczesnych wymagań klientów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii zapewniamy maksymalną skuteczność – pokazują to liczne test oraz opinie użytkowników i właścicieli warsztatów samochodowych. Zapraszamy – dołącz do szerokiej grupy zadowolonych klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ