Ekscytujące podróże z Subaru Forester

0
4423

Poczujesz się w nim, jakbyś znów miał 20 lat i mnóstwo pomysłów na niezobowiązujące podróże w nieznane. Subaru Forester nie pozwoli Ci się nudzić. To prawdziwy zdobywca i jeden z niewielu samochodów, który łączy w sobie cechy auta sportowego i osobowego.

Stworzony po to, by odkrywać

Ten cieszący się uznaniem japoński SUV doczekał się już kilku odsłon, a każda kolejna zachwycała coraz ciekawszymi rozwiązaniami. Obecnie możemy podziwiać już czwartą generację „mieszkańca lasu”, bo tak tłumaczy się nazwę Forester. Podczas ostatniego liftingu w 2015 roku model zyskał dodatkowe udogodnienia oraz ulepszony, młodzieżowy lifting. A jak wiadomo, Subaru to żyjąca legenda nieustannie kojarzona ze świetnymi parametrami technicznymi i możliwościami jezdnymi. Nie da się ukryć, że to samochód dla wymagających kierowców. Nie dość, że posiada wszystko, co potrzebne nowoczesnemu pojazdowi terenowemu, to na dodatek spełnia się jako auto osobowe, idealne do jazdy po zmiennych warunkach panujących w mieście. Uniwersalny i bezkompromisowy – Subaru Forester spełni najbardziej wygórowane wymagania.

Przystosowany do każdych warunków

SUV od Subaru przeszedł ciekawą przemianę. Od pierwszej, po drugą i trzecią generację zyskiwał coraz ciekawsze rozwiązania, którymi obecnie można cieszyć się w najnowszej odsłonie Forestera. Przede wszystkim stał się bardziej komfortowy. To, że jest autem terenowym nie musiało przecież oznaczać, że wnętrze ma być wyłącznie użytkowe. Wszelkie udogodnienia w postaci wyprofilowanych foteli, podłokietników czy licznych schowków tylko mogły tylko zwiększyć komfort jazdy.

Ponadto najnowsza odsłona Subaru Forester posiada znacznie nowocześniejszą, łagodniejszą linię. Wystarczy na niego spojrzeć by dostrzec, że twórcy nowego modelu zadbali o surowszą formę nawiązującą do wyglądu pierwszej i drugiej generacji. Jednak pod względem technologii to wciąż niezawodne Subaru, korzystające z możliwości, jakie daje mu układ Symmetrical AWD, bezstopniowa skrzynia biegów Lineartronic CVT czy silnik SUBARU BOXER. To wszystko sprawia, że obecna generacja Forestera pozostaje niezastąpiona podczas zdobywania kolejnych zakrętów – bez względu na to, czy to bezdroża, czy miejskie, zatłoczone ulice.

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ