Dla kogo wypożyczalnia aut? Co oferują popularne wypożyczalnie samochodów?

0
685
wypożyczalnia aut bez limitu kilometrów

Samochód wydaje się być niezbędny do codziennego funkcjonowania, jednak nie wszyscy chcą mieć auto na wyłączność. Niektóre osoby, mimo że mają prawo jazdy, auta nie chcą kupować, ponieważ wiąże się to z wysokimi kosztami paliwa, ubezpieczenia czy ewentualnymi naprawami. Wypożyczają je tylko, kiedy przyjdzie taka potrzeba.

Dla kogo samochód z wypożyczalni?

Z wypożyczenia auta najczęściej korzystają osoby, które pracują na wyższych stanowiskach w małych i dużych firmach. Z takich aut zwykle korzysta się w celach biznesowych, kiedy trzeba jechać w delegację. Ogromnym udogodnieniem dla podróży biznesowych są wypożyczalnie, które działają w całej Polsce, dzięki czemu auto można wynająć w każdym większym mieście, a oddać w innym, takie usługi oferuje wypożyczalnia aut bez limitu kilometrów, np. www.wypozyczalnia-aut24.pl.

Wynajem aut bez limitu

Kiedy chcesz przejechać całą Polskę, musisz pamiętać, by wybrać wypożyczalnię, która oferuje wynajem bez limitu kilometrów. Niektóre firmy, które oferują wynajem aut, mają z góry narzucony limit kilometrowy, zazwyczaj wynosi on 300 kilometrów na dobę. Zwróć zatem uwagę, czy wypożyczalnia, którą wybrałeś, oferuje auta bez limitu kilometrów.

Wynajem długoterminowy

Klienci najczęściej wypożyczają auto na kilka godzin, jednak wypożyczalnie oferują także wynajem długoterminowy. Jeśli potrzebujesz auto na ponad 4 miesiące, to właśnie dla ciebie skierowana jest ich oferta. To opcja idealna dla przedsiębiorców, niektóre wypożyczalnie oferują wynajem samochodu nawet do 5 lat. Wypożyczalnie, które zajmują się wynajmem długoterminowym, oferują usługi regularnych przeglądów, w zimie przechowują opony letnie i odwrotnie, dbają o ważność przeglądu i ubezpieczenia, słowem – robią z autem wszystko, o co musiałbyś się martwić, gdybyś posiadał auto na wyłączność.

Zalety wynajmowania auta długoterminowo

Przede wszystkim to zaleta finansowa, nie musisz inwestować pieniędzy w wyeksploatowany samochód, płacisz jedynie za wynajem. Cena wynajmu zwykle obejmuje ubezpieczenia OC, AC i NNW, samochód zastępczy w razie szkody, serwis pojazdu, a nawet zakup opon. Zatem jeśli z autem coś się stanie, możesz oddać je do oddziałowego serwisu, a wypożyczalnia na czas naprawy da ci auto zastępcze. Co ciekawe, wynajem samochodów może być korzystny dla przedsiębiorców, ponieważ nie liczą się one do majątku spółki, co sprawia, że klient może mieć wyższą zdolność kredytową.

Wynajem aut luksusowych długoterminowo

Nie licząc zalet finansowych jak i administracyjnych związanych z wynajmowaniem samochodu, wypożyczanie samochodu ma jeszcze jedną zaletę. Wypożyczalnie oferują wynajęcie długoterminowo luksusowego samochodu, takiego jak np.:

  • BMW X1,
  • BMW X3,
  • BMW X5,
  • Audi A6,
  • Audi Q7,
  • Volco XC60,
  • Volvo XC90.
[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ