Gdzie oglądać programy motoryzacyjne?

0
1089
programy motoryzacyjne

Wszyscy fani motoryzacji doskonale wiedzą, że oprócz prac w warsztacie istotne jest również oglądanie tematycznych programów w telewizji czy internecie. W dzisiejszych czasach mamy naprawdę szeroki wybór, zatem warto wiedzieć, gdzie oglądać dobre programy o samochodach. Telewizja, wideo na życzenie, a może YouTube?

Programy motoryzacyjne na Player.pl

Jeśli interesujecie się motoryzacją, zapewne słyszeliście o programach nadawanych na polskiej platformie wideo na życzenie, player.pl. Znajdziemy tam zarówno starsze produkcje, jak i takie, które całkiem niedawno miały swoją premierę. Programy motoryzacyjne zebrane na Player.pl to około 100 różnych propozycji, dla fanów samochodów i nie tylko. Wśród tytułów możemy znaleźć takie klasyki jak: Wojny samochodowe, Legendy PRL czy Zakup kontrolowany. Na player.pl możemy oglądać zarówno polskie jak i zagraniczne programy, które na pewno wciągną każdego, nie tylko fanów samochodów. Zdecydowaną zaletą korzystania z platform wideo na życzenie jest to, że możemy oglądać ulubione produkcje na prawie każdym urządzeniu — komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie, telefonie.

Polsatboxgo.pl dla fanów motoryzacji

Inną ciekawą platformą oferującą filmy i seriale na życzenie, również polską, jest polsatboxgo.pl. Samo korzystanie ze strony jest bardzo proste i intuicyjne. Aby móc się w pełni cieszyć ulubionymi produkcjami, niezbędne jest wykupienie jednego z 5 pakietów, umożliwiających dostęp do tematycznych kanałów. Jeśli tylko chcemy, możemy zatem oglądać na polsatboxgo.pl takie programy jak: Autonomia, Autościema, Szrot lista czy Car SOS.

Programy o motoryzacji z TVN Turbo

TVN Turbo to kanał w głównej mierze dedykowany mężczyznom i fanom motoryzacji. Nie jest jednak powiedziane, że tylko te grupy znajdą na kanale coś ciekawego dla siebie. Przekrój produkcji emitowanych na TVN Turbo jest bowiem bardzo szeroki, gdyż zawiera takie kategorie jak: programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne. Popularne z nich to m.in.: Nauka jazdy, 101 napraw, Zawodowi handlarze. Warto tu również nadmienić, że programy, które pojawiają się na TVN Turbo, możemy również oglądać na player.pl w dowolnym, dogodnym dla nas momencie.

Discovery Channel i programy motoryzacyjne

Innym kanałem, na którym możemy oglądać różne programy o tematyce motoryzacyjnej, jest Discovery Channel. Jest to co prawda kanał należący do kategorii tych edukacyjnych, jednak fani samochodów również znajdą tu coś interesującego. Na Discovery możemy oglądać takie produkcje jak: Fani czterech kółek, poTURBOwani czy Fast N ‚Loud.

Kanały motoryzacyjne na YouTube

W obecnych czasach coraz częściej zamiast telewizji wybieramy oglądanie programów przez internet. Jedną z opcji jest subskrybowanie kanałów o tematyce motoryzacyjnej na platformie YouTube i regularne ich śledzenie. Najpopularniejsze z tego typu kanałów to: Kickster TV, Miłośnicy 4 kółek, Marek Drives, Moto Doradca. W dobie internetu możemy znaleźć jednak mnóstwo innych tego typu programów. Wiele z nich zawiera również wątki lifestylowe, zatem każdy zapewne znajdzie wśród nich coś ciekawego dla siebie.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ