Sposób na spełnienie marzeń: wynajem sportowego samochodu na wieczór kawalerski

0
2029
Sposób na spełnienie marzeń: wynajem sportowego samochodu na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to jedyna tego rodzaju impreza, która zwykle zdarza się tylko raz w życiu. Warto zadbać o to, aby pozostawiła po sobie same miłe wspomnienia. Doskonałym pomysłem na dobrą zabawę może być wynajem samochodów sportowych!

Impreza jak wieczór kawalerski jest organizowana najczęściej na tydzień przed ślubem. To symboliczne pożegnanie się ze stanem wolnym przed wejściem w związek małżeński. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się w gronie znajomych, członków rodziny, na przykład rodzeństwa, kuzynostwa tej samej płci.

Wieczór kawalerski – wynajem luksusowego auta sportowego

Podczas wieczoru kawalerskiego zabawa może mieć miejsce w domu albo klubie, ale coraz częściej towarzyszą jej również dodatkowe atrakcje, aby przyszły mąż mógł zapamiętać całe wydarzenie na zawsze.

Jedną z propozycji jest wynajem samochodów sportowych – luksusowych maszyn, które kosztują krocie, ale w wypożyczalni można otrzymać je w naprawdę przystępnej cenie. Wynajem może odbywać się wtedy na parę sposobów – jako przejażdżka autem podczas wieczoru kawalerskiego lub jako voucher na taką przejażdżkę do wykorzystania w innym terminie.

Samochód może być wypożyczony do jazdy po ulicach miasta, ale także popularna jest oferta wynajmu na torze. W tym drugim przypadku można zobaczyć pełne możliwości sportowego bolidu – bez ograniczeń prędkości. Istnieje też możliwość urządzenia zawodów razem z pomiarem czasu przejazdów.

Jakie auto wynająć na wieczór kawalerski?

Asortyment jest spory, dlatego warto sprawdzić oferty w różnych wypożyczalniach samochodowych. Wśród popularnych modeli znajdują się między innymi Dodge Challenger, Porsche 911, Audi R8, Ford Mustang, Chevrolet Camaro czy Lamborghini Gallardo, aby wspomnieć o paru z nich.

Więcej informacji o ofertach wypożyczalni można sprawdzić bezpośrednio na ich stronach internetowych. To tam dostępne są również zdjęcia samochodów oraz dokładne opisy prezentujące ich osiągi.

Jaki samochód wybrać? Najlepiej taki, o którym marzy od dawna główny bohater imprezy. Gdy nie wiadomo, jaki z nich dokładnie jest w jego guście, można po prostu postawić na jeden z kultowych modeli, o którym w dzieciństwie marzył chyba każdy chłopak, na przykład na Forda Mustanga.

Ile kosztuje wypożyczenie sportowego auta?

Koszty związane z wynajmem sportowych samochodów są zróżnicowane, ponieważ zależą od wielu czynników. Pod uwagę bierze się wtedy między innymi markę i model auta, co wpływa na jego wartość, czas wynajmu, sposób rozliczenia, dodatkowe opcje.

W przypadku wynajmu auta na wieczór kawalerski najczęściej stosowana jest opcja rozliczenia dobowego, czyli samochód można wynająć na jeden, dwa, trzy dni w zależności od potrzeb. Wówczas koszty są bardziej przystępne niż przy wynajmie godzinowym, który sprawdzi się z kolei wtedy, gdy autem planuje się dojechać tylko w jedno miejsce, na przykład z domu do klubu.

Cena wynajmu dobowego zazwyczaj zaczyna się od 1 000 złotych, natomiast w przypadku prestiżowych aut może dochodzić nawet do ponad 2 500 złotych za dzień. Wynajem godzinowy jest tańszy – tutaj ceny wynoszą najczęściej około 200-500 złotych za jedną godzinę.

Zarezerwuj samochód z wyprzedzeniem

Gdy planowany jest wynajem samochodów sportowych na wieczór kawalerski, warto pamiętać o tym, aby wykonać z wyprzedzeniem rezerwację wybranego modelu. Można przeprowadzić ją przez internet – wystarczy wypełnić specjalny formularz rezerwacyjny. Można także zadzwonić bezpośrednio do wypożyczalni, aby tam uzgodnić wszystkie szczegóły związane z ofertą.

Wypożyczenie sportowego auta może być zatem kapitalnym pomysłem na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego i spełnieniem marzeń o przejażdżce luksusowym bolidem!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ