Profesjonalne zarządzanie flotą nie musi być trudne

0
1936
Zarządzanie flotą

Komputeryzacja to przerażająca wizja przyszłości. Niewiele osób jednak zastanawia się nad tym, jak wiele ma ona nam do zaoferowania. Jesteś ciekaw, co zyskasz dzięki wprowadzeniu innowacyjnych zmian do swojej firmy? W takim razie spróbujemy Ci przedstawić kilka istotnych danych na temat takich działań jak zarządzanie flotą przy użyciu nowoczesnych czujników, systemów i programów. Przekonaj się, że niesie to za sobą jedynie zalety, a sam proces jest bardzo prosty u intuicyjny.

Zakładając hipotetycznie, że posiadasz dwa auta tej samej marki o identycznym wyposażeniu, można ocenić, ile obydwa powinny spalać w ciągu miesiąca, by zrealizować założenia i cele. Oczywiście dokładna analiza na podstawie przebiegu, faktur za paliwo i raporty wizyt pracowników nie są dokładnym wyznacznikiem stanu faktycznego. Jeśli dodasz do tego zarejestrowaną lokalizację, dane o nadprogramowym wykorzystaniu auta, czy nawet porównanie ilości paliwa wlewanego do baku i wartości faktur, zobaczysz, czy Twoi pracownicy są w pełni z tobą szczerzy. Zarządzanie flotą może nie tylko ujawnić, kto nadużywa swoich narzędzi pracy, ale także pozwoli ograniczyć dodatkowe koszty, które można przeznaczyć chociażby na premie dla pracowników.

Automatyzacja systemów

Czy musisz jakoś nastrajać nadajniki i odbiorniki? Oczywiście wszystko jest automatyczne. Ty jedynie musisz uruchomić oprogramowanie, które zbiera dane na podstawie pojazdów wyposażonych w cały układ. Zarządzanie flotą jest zatem proste i przyjemna. Ty możesz nawet skupić się na swoich obowiązkach, by pod koniec miesiąca wygenerować raport i dokonać szczegółowej analizy dotyczącej zmian i wyjaśnić kilka elementów do ewentualnej poprawy. Jak widać, technologia może Cię wyręczyć w wielu czynnościach.

Najlepsi specjaliści na telefon

Czy decydując się na zarządzanie flotą, musisz sobie poradzić z wszystkim samodzielnie? Nic bardziej mylnego. Wystarczy skontaktować się z profesjonalną firmą odpowiedzialną za produkcję i nadzór nad takimi systemami, a oni przyślą do Ciebie swoich fachowców, którzy dokonają dokładnej analizy możliwości, zamontują czujniki w samochodzie lub innych pojazdach, zsynchronizują oprogramowanie z nadajnikami i dokładnie przedstawią Ci proces działania. To naprawdę nie będzie skomplikowane. Większość procesów jest zautomatyzowana, więc wystarczy korzystać z danych, które są wyświetlane w raportach. Nawet jeśli pojawią się jakieś pytania, zawsze wystarczy skontaktować się z firmą odpowiedzialną za administrację systemu. Pomogą oni zdalnie rozwiązać każdy problem od ręki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ